نمونه موردی مجموعه ورزشی

دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی زمستانی چین همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی

تحلیل پلان مجموعه ورزشی زمستانی چین

کد محصول : L106

در این پروژه به تحلیل و بررسی مرکز ورزشهای زمستانی در ارومچی، چین پرداخته شده است.

طراحی چیدمان عملکردی عمدتاً مبتنی بر سازماندهی منطقی رویدادها و شکل‌دهی فضای محیطی در حین و پس از رویدادها برای ارائه فضاهای فعالیت متنوع به ورزشکاران و شهروندان است، دو ورودی اصلی ارائه شده در ضلع شمالی و جنوبی پایگاه، سه مکان اصلی، به عنوان مثال، سالن ورزشی اسکیت سرعت، سالن هاکی روی یخ و سالن کرلینگ که در نزدیکی ورودی قرار گرفته اند تا سازماندهی رویداد و تخلیه افراد را تسهیل کنند، آپارتمان ورزشکاران و مرکز رسانه و غیره که خدماتی را برای رویدادهای ورزشی در کناری دورتر از جاده شهر، سه مکان و مرکز متوسط ​​که طرحی حلقه‌ای شکل، مانند نیلوفر برفی در شکوفه نشان می‌دهد.

تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین

ما طراحی را از ویژگی‌های مشخصه‌ای مانند کوه‌های پوشیده از برف و گوبی منحصر به فرد در سین‌کیانگ، با سقف‌های سفید خالص برای ترسیم طرح یک کلاهک برفی طبیعی، خطوط افقی که از طریق پردازش لایه‌ای برای شبیه‌سازی سازندهای سنگی منحصربه‌فرد گوبی الهام می‌گیرند، می‌گیریم. کریستال دانه‌های برف شبیه‌سازی شده روی شیشه برای بازتاب ویژگی‌های جغرافیایی سین‌کیانگ. کل مجموعه ساختمان مانند غرق شدن در سفیدی برف است، با تصویر نما مناسب، ظریف و مدبرانه، هماهنگی خوبی با محیط، تحقق مفهوم هنری « شهر برفی برای بازی های ملی در پای کوه تیانشان ».

تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت 
  • تعداد صفحات: 36
  • حجم فایل: 4 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان مجموعه ورزشی چین

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *